dveri-master.kiev.ua
(067)2340690 (050)9276434
dveri-vikna@i.ua
 

Дерев'яні сходи, виготовлення та монтаж "під ключ"

На думку архітекторів, особливу увагу при виборі сходів слід приділяти тому, щоб вона органічно вписувалася в загальний style інтер'єру, а не виглядала стилістично стороннім елементом приміщення. Основне правило, якого дотримуються дизайнери при формуванні інтер'єру приміщення зі сходами, полягає в тому, щоб style сходів і загальний style приміщення відповідали один одному. Однак найчастіше на різних рівнях будинку або квартири стилістика інтер різна. У таких випадках функція сходів полягає також і в забезпечення плавного переходу з однієї стілевой середовища в іншу. Ця задача вирішується за допомогою різних засобів - використання особливого освітлення, ігри кольору, формування вздовж сходових маршів і в зоні сходових майданчиків відповідного предметного ряду.

Прямі одномаршеві дерев'яні сходи

Прямі одномаршеві дерев'яні сходи

У приміщеннях, де немає необхідності економити простір, встановлюються одномаршові сходи. У цьому випадку кут ухилу сходів повинен бути досить пологим для комфортного підйому. Але тут багато що залежить від вільного простору на першому (нижньому) поверсі і довжини отвору

Вартість сходів з вствновленням "під ключ":

Сходи з ясена - від 65000 грн.

Сходи з дуба - від 75000 грн.

Поворотні дерев'яні сходи з майданчиком:

Поворотні дерев'яні сходи з майданчиком:

Г-подібні сходи, або сходи на косоурах з поворотом на 90градусів, є двохмаршеві: Марші розташовані один до одного під прямим кутом. Для зручності між маршами влаштовують проміжну площадку. Залежно від розташування в приміщенні сходи бувають з правим або лівим поворотом.

Вартість сходів з вствновленням "під ключ":

Сходи з ясена - від 70000 грн.

Сходи з дуба - від 80000 грн.

Поворотні сходи з забіжними ступенями:

Поворотні сходи з забіжними ступенями:

Дуже вигідним є використання поворотних дерев'яних сходів з забіжними ступенями в невеликих приміщеннях. Акуратні і невеликі сходові марші не приваблюють особливу увагу, займають мінімум місця, а так само не обмежують пересування. Їх конструкція дозволяє в маленькому приміщенні заощадити максимум місця і використовувати його для будь-яких інших потреб.

Вартість сходів з вствновленням "під ключ":

Сходи з ясена - від 70000 грн.

Сходи з дуба - від 80000 грн.

Розворотні  сходи з майданчиком

Розворотні дерев'яні сходи з майданчиком:

Сходи з поворотом на 180 градусів можуть бути побудовані з міжповерховим майданчиком. При цьому слід враховувати, що майданчик вимагає набагато більше вільного простору. Комбінування різних матеріалів при виготовленні сходів надає неповторний style, красу і витонченість інтер'єру.

Вартість сходів з вствновленням "під ключ":

Сходи з ясена - від 70000 грн.

Сходи з дуба - від 80000 грн.

Розворотні сходи з забіжними ступенями

Розворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями:

Сходи з поворотом на 180 градусів можуть бути побудовані з забіжними ступенями. Забіжними називаються ступені, у яких внутрішня сторона виконується менше, ніж зовнішня. Нормальна ширина щаблі в цьому випадку дотримується тільки в центральній їх частині уздовж осьової лінії сходів.

Вартість сходів з вствновленням "під ключ":

Сходи з ясена - від 70000 грн.

Сходи з дуба - від 80000 грн.

Зборка дерев'яних сходів Обшивка бетонних сходів деревом

Телефонуйте для замовлення сходів: 067-234-06-90, 050-927-64-34.

Словник термінів

Балясина - опорна стійка перильного огородження, виконана у вигляді стовбчатої фігури. Виготовляється методом точіння або бетонування і лиття в форму.

Балюстрада - огорожа сходового майданчику або балкона над сходами.

Забіжні сходинки - такі сходинки у яких нормальна ширина буде дотримуватись лише по середній лінії маршу. Внутрішній край у них вужче, а зовнішній - ширше.

Косоур - несуча балка сходового маршу, на яку сходинки зпираються зверху.

Сходи - вертикальна комунікація, що пов'язує між собою приміщення різних рівнів, вельми важливий елемент інтер'єру.

Гвинтові сходи - одномаршові кругові сходи з поворотом на 270 ° і більше.

Сходи закриті - сходи з підсходинками.

Сходи на больцях - сходи без підсходинок, сходи які поєднані між собою спеціальними самонесучими елементами - больцями.

Сходи на косоурах - сходи, сходи якої підтримуються знизу балками (косоурами) з двох сторін.

Сходи на тятивах - сходи, що підтримуються одночасно знизу і з торців тятиівою.

Сходи на центральному косоурі - сходи, сходи якої підтримуються знизу спеціальної балкою (косоуром) по центральній осі маршу.

Сходи відкриті - сходи без підсходинків.

Сходи П-подібні - сходи з забіжнимі сходинками, повертаються на 180 °.

Сходи прямі - сходи без забіжних і поворотних сходинок.

Сходи з майданчиком - сходи, що мають розподільні конструктивні елементи між маршами, які розташовуються горизонтально на початку або в кінці маршу (або і на початку і в кінці) і служать для входу на марш або виходу з нього.

Дерев'яні сходи в інтер'єрі
Розворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями Поворотні дерев'яні сходи з майданчиком Розворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями
Поворотні дерев'яні сходи з майданчиком Розворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями Розворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями
Поворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями Прямі одномаршеві дерев'яні сходи Розворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями
Поворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями Розворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями Розворотні дерев'яні сходи з майданчиком

 

Дерев'яні сходи

Дерево вважається екологічно чистим матеріалом, а тому його широко використовують в інтер'єрі будинків і квартир. Дерев'яна драбина в будинку привносить у будинок особливу атмосферу затишку та теплоти, а в залежності від моделі - style, розкіш і індивідуальність господаря.

Останнім часом сходи з дерева користуються особливим попитом серед жителів України. Можливо, не останню роль відіграє в цьому той факт, що виробництво дерев'яних сходів тепер дозволяє виконувати самі сміливі рішення, які необхідні для дизайну приміщення в цілому.

Покриття сходів

На зовнішній вигляд сходів накладають відбиток не тільки її форми, вид і конструктивні особливості. Велику роль у зовнішньому вигляді сходів грає їх оздоблення, яке надає закінчений вигляд і як би "вписують" цей елемент в інтер'єр приміщення, для якого сходи призначені.

Види оздоблення сходів залежать від матеріалів, з яких вона виготовлена, місця їх встановлення, загального дизайну приміщення, смаку та майстерності виконавця. Так, наприклад, не слід піддавати прозорій обробці зовнішні сходи, так як атмосферний вплив й сонячна радіація дуже швидко зведуть нанівець всі раніше докладені зусилля. І, навпаки, в приміщеннях, де підтримується постійна температура і вологість повітря, прозоре оздоблення вигідно підкреслить всі переваги природного краси натуральної деревини, зробивши сходи ще більш яскравими та виразнимиї.

При обробці дерев'яних сходів не слід забувати про наявність у деревині деяких хімічних сполук (целюлоза, лігнін, масла, дубильні речовини), які можуть чинити значний вплив на якість лакофарбового покриття. Розрізняють два основних види обробки деревини: прозора та непрозора. Для цього застосовуються різні лаки, політури, фарби, шпаклівки, пасти, мастики та інші оздоблювальні матеріали.

Сучасна торгова мережа має в своєму арсеналі дуже широкий вибір якісно нових фарб і лаків. Непрозоре оздоблення передбачає покриття поверхонь непрозорим лакофарбовим покриттям, які ховають багато вади і достоїнства цього природного матеріалу. При непрозорому оздобленні легко приховати багато недоліків технологічної та конструкторської недоробки, більш ретельно обробити поверхню, попередньо здійснивши шпатлювання спеціальними розчинами.

Прозоре оздоблення добре підкреслює природну красу текстури деревини та виконується шляхом нанесення на поверхню сходів прозорих або напівпрозорих лаків. Цьому виду оздоблення піддають сходи, виконані з цінних порід деревини (дуб, ясен).

Освітлення сходів

Сходи, як і приміщення, можна висвітлити кількома способами: прямим, та розсіяний, відображеним і комбінованим освітленням. Для цієї мети добре підходять настінні світильники, розміщені вище зросту людини. Світильники не повинні створювати засліплаючого ефекту. Для того, щоб сходами можна було користуватися зручніше, крім загального освітлення застосовують локальне. Для цього джерела світла мають у своєму розпорядженні на однаковій відстані один від одного на стику стіни і сходових маршу.

Досить високий декоративний ефект дає розміщення світильників знизу лестнічного маршу. Неонові світильники, встановлені безпосередньо в ступені, прикрашають сходи і дозволяють цілком безпечно користуватися нею. Такий прийом дозволяє візуально виділити ступені і створює хитромудру гру світла й тіні. Такий ефект світла й тіні застосовують у багатолюдному просторі, коли потрібно створити обстановку парадності. Якщо ж сходи немноголюдні, то тіні краще пріглушити, направляючи світловий потік зверху вниз. Ідеальний випадок, коли взагалі, локальне та декоративне освітлення збігаються. Класичним прикладом можна вважати розміщення на початку і в кінці маршу вишуканого світильника або канделябра.

Не варто забувати, що ви обираєте сходи не на місяць або рік, а на багато років вперед. Адже замінити її - зовсім не так легко, як замінити всю меблі в домі. Тому у випадку з вибором сходів як не можна краще підходить відоме прислів'я про те, скільки разів потрібно відміряти, перш ніж остаточно відрізати.

Прийняти правильне рішення вам обов'язково допоможуть не тільки професіонали-виготовлювачі сходів, але й архітектори. Адже, в кінці кінців, навіть самі роскішні різьблені сходи, багаті ізящнимиі барочними завітушками - це не стільки декоративний елемент у вашому інтер'єрі, скільки інженерна комунікація, яак повинна забезпечити комфортне і безпечне переміщення вгору-вниз.

Огородження сходів.

Поруччя сходів служать для зручного та безпечного переміщення. Вони утримують людину при випадковому падінні. Крім того, поручень служить додатковою опорою в процесі підйому або спуску. Згідно з умовами безпеки переміщення по сходах, перилах ограждаются всі марші, які мають більше трьох ступенів. Роль періл в зовнішньому оформленні сходів величезна. Недоліки лестнічного маршу іноді може приховати килимове покриття, але поруччя завжди добре видно. Тому від того, який вигляд мають поруччя, залежить загальний вигляд сходів. Ця обставина призводить до того, що при спорудженні сходів, перілам приділяється навряд чи не більше уваги, ніж самому маршу. Перила можуть виготовлятися зі стійок прямокутного, квадратного і круглого перетину. Стійки з прямокутним перетином часто прикрашають різьбленням, надаючи їм неповторну індивідуальність. Часто поручень доводиться закругляти або з'єднувати між собою окремої його частиною. У конструкції перил не повинно бути гострих кутів. Виготовлення гнутого поручня досить трудомістка і складна задача. Поручень часто кріплять до стіни (якщо сходовий марш йде уздовж неї). Для сходів, якими користуються діти, поручні слід встановлювати додатково. Висоту установки таких поручнів слід підбирати виходячи з росту дитини.