dveri-master.kiev.ua
(067)2340690 (050)9276434
dveri-vikna@i.ua
 

 

Правила догляду за міжкімнатними дверима з дерева

Двері є таким же важливим компонентом оздоблення інтер'єрів, як і меблі, і потребуть простого і періодичного обслуговування, щоб їхній зовнішній вигляд зберігався довгі роки, радуючи Ваші очі.

При чищенні дерев'яних дверей дуже важливо дотримуватися деяких базових принципів. Перш за все користуйтеся тільки спеціальними речовинами. Більша частина чистячих засобів з розпиленням, що є в продажу не надає ніякого захисного ефекту на двері, а в деяких випадках може навіть зашкодити зовнішньому лаковому покриттю дерев'яних дверей. Простим рішенням цієї проблеми може бути використання чистячого розчину, що складається на 90% з водопровідної води і на 10% із спирту. Категорично забороняється навіть випадкове використання миючих рідин або абразивних порошків, які можуть вступити в хімічну взаємодію з дерев'яними дверима, прискорюючи таким чином їх старіння.

Користуючись вище описаним водним розчином спирту можна грунтовно, швидко й ефективно очистити поверхню дерев'яних міжкімнатних дверей. Процедура очищення проста: змоченою у розчині і добре віджатою ганчіркою протріть всі поверхні всіх компонентів двері, видаливши пил. Повторно провести ту ж процедуру майже сухою ганчіркою, видаливши сліди вологи.

Увага!! При проведенні робіт, пов'язаних зі штукатуркою стін, або при проведенні робіт з облаштування підлог (плитка, паркет та інше) виникає ситуація потенційної небезпеки для міжкімнатних дерев'яних дверей, оскільки при даних роботах застосовуються хімічні компоненти, які можуть серйозно погіршити якість поверхневої обробки двері. Якщо немає можливості зняти полотна з коробів, тимчасово зберігати їх у приміщенні позбавленим пилу, то рекомендуємо закрити короби і полотна поліетиленом або вчасно видаляти з дверей плями фарби або штукатурки, а також пил за допомогою змоченої в мильній воді ганчірки.


Полірування дверей з лаковим полієстерним покриттямм

Існують двері з блискучим поліестерним лаковим покриттям, у яких рекомендуємо періодично проводити огляд його стану. Забудькуватість або неправильних догляд можуть сприяти появі подряпин та інших поверхневих дефектів. Користуючись особливою обробкою можливо швидко видаляти будь-які недосконалості покриття і повертати двері престижний блиск лаку. Нижче наводжу деякі прості операції:

Злегка зволожити і зашкуріть пошкоджену поверхню в області дефекту спеціальної дрібною шкіркою. Увага!! Зерно абразивний поверхні шкірки або абразивного диска повинно бути 1000/2000.

Намазати на оброблювану поверхню невеликою кількістю полірувального воску і з допомогою спеціальної м'якої тканини втерти віск, домагаючись колишнього блиску.

Зазвичай догляд за дверима з дерева

Звичайний догляд не пов'язаний з необхідністю дрібного ремонту, а обмежується тільки періодичними оглядами і очисткою. Повинно стати гарною нормою проводити кожні два роки наступні процедури: Перевірити нормального функціонування двері та її компонентів (замків, петель)

Зняти полотна з коробів, щоб очистити петлі і знову змазати їх придатними автомобільними полужідкімі мастилами. При необхідності відрегулювати петлі.

Зняти і розібрати замки для чищення і змащення його компонентів.

Довгострокове ОБСЛУГОВУВАННЯ ДВЕРЕЙ

З огляду на те, що середній термін служби добротної міжкімнатні двері становить 30-40 років, раджу в особливих випадках здійснювати наступні дії:

  • Замінити скла
  • Замінити ручки
  • Замінити ущільнювачі в коробах
  • Повторна лакування всіх компонентів міжкімнатні двері.

 

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

ЧИЩЕННЯ ДВЕРЕЙ

Знаючи, якої праці варто виготовити двері з масиву, треба відповідально підходити до догляду за ними. Для чищення дерев'яних дверей варто застосовувати тільки спеціальні речовини, забувши про існування звичайних миючих засобів і порошків. При появі незначних дефектів покриття, наприклад у вигляді подряпин, використовується особлива обробка (зашкуріваніе і втирання полірувального воску), це дозволить повернути минулі блиск і однорідність дверної поверхні.

Типи дверей та їх відмінності.

Мета цієї публікації - зорієнтувати покупця і направити його на вірний курс серед океану дверей. В існуючому сьогодні достатку дуже легко заплутатися. ДОКЛАДНІШЕ..

Міжкімнатні двері, в запитаннях і відповідях

На якому етапі ремонту (оздоблювальних робіт) рекомендується встановлювати двері? Чи можливе виготовлення дверей нестандартних розмірів? ДОКЛАДНІШЕ...

Масив, шпон, ДСП, МДФ - що краще?

Натуральні матеріали - будь-то дерево, камінь, глина або метал завжди були, є і будуть залишатися найбільш привабливим, бажаними і найбільш сприятливими для людини. Поява ж та інтенсивне використання нових синтетичних матеріалів при випуску будь-яких предметів інтер'єру, дверей або меблів пов'язано з рядом факторів. ДОКЛАДНІШЕ...

Інструкція вибору якісних дверей

Міжкімнатні двері - один з головних елементів інтер'єру. Вони повинні поєднувати в собі високу якість і досконалий дизайн. Використання дорогого ексклюзивного скла додає двері вишуканість та неповторність. Для того щоб Ви могли грамотно визначити якість дверей, ми розробили Інструкцію, яка допоможе відрізнити якісні міжкімнатні двері від неякісних.. ДОКЛАДНІШЕ...

Двері - візитна картка вашої оселі.

Важливою деталлю з точки зору дизайнерського рішення інтер'єру дому чи квартири та досягнення загальної комфортності, є внутрішні двері... ДОКЛАДНІШЕ...

На нашому сайті шукають: двері у Києві на замовлення, дизайн дверей, установка дверей у Києві, установка міжкімнатнихдверей у Києві, дерев'яні сходи, дерев'яні меблі, дерев'яні кроваті, ліжка з дерева, виготовлення дверей у Києві, шпоновані двері у Києві, виробництво дверей Київ, виробництво міжкімнатних дверей Київ, виробництво шпонованих дверей Київ, дерев'яні міжкімнатні двері у Києві, продаж дверей, продаж міжкімнатних дверей Київ, продаж міжкімнатних деревянных дверей, замовлення шпонованих дверей у Києві, дизайн дверей Київ, эскіз дверей, масивна дошка пола, дубовый паркет у кєїві, паркет из натурального дуба, двері з дуба, двері з вільхи, двері з масиву дуба, двері з ясена, дубові двері