dveri-master.kiev.ua
(067)2340690 (050)9276434
dveri-vikna@i.ua
 

Типи дверей та їх відмінності.

Мета цієї публікації - зорієнтувати покупця і направити його по вірному курсу серед океану дверей.  В існуючому сьогодні достатку дуже легко заплутатися.  Але лякатися не варто.  При виборі бажаного результату, будь-який покупець, будь то виконроб, або просто домогосподарка повинні визначити для себе - якими вони представляють свої двері, і тут саме головне - не поспішати.  На цьому ж сайті Ви зможете подивитися двері, які вже не перший рік представлені на нашому вітчизняному ринку і користуються постійним попитом.

 Отже, спробуємо зрозуміти, які бувають двері?

 В цілому критеріїв для віднесення дверей до тієї чи іншої категорії (типу) багато.  У розгляді обмежимося найбільш часто зустрічається і цікавими для простого покупця.  Природно, двері, потрапляючи в одну з категорій по одному з критерій, зустрінеться і в інших категоріях розділених по іншим критеріям.

 Основні категорії, які ми розглянемо наступні:
Двері з масиву (масив), фанеровані (їх ще часто називають шпоновані, хоча це не правильно) ламіновані і пофарбовані;
Двері повнотілі і з стільниковими наповненням;
Двері з четвертим (притвором) і без нього;
Двері глухі і під скло;
Двері філенчаті і гладкі;

 Спробуємо розшифрувати ці терміни.

Двері з масиву

Двері цього виду виготовлені з різних матеріалів, цінних порід дерева.  Причому цінна порода дерева знаходиться як усередині, так і зовні виробу.  Деревина в такі двері відбирається високої якості, видно всю красу натурального дерева.  Ціна на таку продукцію, як правило, істотно вище, ніж на двері з стільниковими наповненням, так і важать вони більше.  З метою підкреслення структури дерева виробник фарбує їх різними просоченнями по дереву або просто прозорими лаками.  Двері з масиву світлих порід, як правило, тонуються під замовлення різними колерамі, для надання їм кольору який більш імпонує клієнту.  Крім декоративної функції така обробка відіграє ще й іншу роль.  Двері менше схильні до пошкоджень грибками, цвіль, і більш стійкі до вигоряння на світлі.  Такі двері називають ще й просто - масив.  До масивних дверей можна так само віднести і двері в яких основні її елементи зроблені з масиву, а Філенки або які-то елементи можуть бути покриті шпоном.  Називають такі двері масивом і комбінованим масивом.  Двері з масиву можуть стати справжньою прикрасою інтер'єру і обов'язково принесуть з собою до дому здорову енергетику натуральної деревини.  Вони будуть служити довгі роки, а в разі - чого їх можна й відремонтувати.

Двері фанеровані (шпоновані)

Шпон - це тонкий зріз з дерева (товщиною близько 1мм).  Від цього слова і пішла в просторіччі слово шпоновані двері, хоча як ми вже сказали, це не вірно правильно говорити фанеровані.  В якості сировини для шпону використовуються різні цінні породи дерев.  Цим шпоном і оклеіваються дверні полотна, щоб додати їм вид максимально схожий на двері з масиву.  Усередині такі двері заповнюється іншим, суттєво більш дешевим матеріалом або сотами.  Шпон, для запобігання тріщин і розривів на ньому з-за руху внутрішнього наповнювача двері, як правило, тримається на листах плитного матеріалу, такого як ДВП або МДФ.

Двері ламіновані і пофарбовані

Двері з нанесеним на них тим же способом, що й натуральний шпон, ламінатом - папером або синтетичним покриттям, декорованим під різні породи дерева або яка має будь-то однаковий колір.  Фінішним покриттям пофарбованих дверей є просто фарба різних кольорів, підібрана по каталогу.

Двері повнотілі

Це двері, всередині повністю заповнені матеріалом.  Заповнення може бути з дерева, ДСП чи МДФ.  В виду того, що ДСП та МДФ досить важкий матеріал, для полегшення таких конструкцій може бути використано трубчатое ДСП, в якому рівномірно розташовані порожнини у вигляді каналів круглої форми.

Двері з стільниковими заповненням

Вам напевно доводилося бачити бджолині стільники з воску.  Точно такі ж стільники, тільки з пресованого картону заповнюють порожнечу всередині двері.  Каркас двері шириною 3-5 см виготовляється, як правило, з дерева або МДФ.  Він дозволяє вставити замок з однієї вертикальної сторони і закріпити дверні петлі - з іншого.  Міцність таких дверей, звичайно, поступається міцності повнотілим.  Їх не рекомендується використовувати в якості вхідних.  Зате всередині приміщень (офісів, квартир, неопалюваних взимку заміських будинків та ін) - це прийнятний варіант.  Стільники - ідеальний заповнювач з точки зору легкості та ціни.  Такі двері називаються ще полегшеними.  До речі, технологія виробництва таких дверей прийшла до нас давно.  У середині 90-х років це були так звані «канадські» двері, сьогодні - це маса дверей з Італії.  Звичайно, є і проміжні варіанти, коли двері частково стільникові, частково заповнені матеріалом.

Двері з прітвором (з четверттю)

Існує ще й таке поняття як притвор або чверть.  На торці дверного полотна, з двох або більше сторін вибрано три чверті товщини дверного полотна і залишена одна чверть.  Таким чином, в комплекті з відповідною дверний коробкою такі двері в закритому стані не мають видимих щілин між коробкою та дверним полотном.  Відповідно у дверей без чверті немає такої особливості.

Двері глухі і під скло

Назва дверей говорить сама за себе, додати в принципі можна мало.  Двері під скло і зі склом по ГОСТ маркіруються - ДО (двері остекленні), глухі ДГ (двері глухі).  У двері під скло врізані рамки різної конфігурації для монтажу скла.  Покупець може сам підібрати собі скло або вітраж по своєму смаку.  Тут у виборі він не зазнає труднощів.  Пропонується зараз їх безліч: - рифлений, матові, кольорові і т.д.  Скло може входити в комплект поставки, а може і ні.

Двері філенчаті

Полотно з обох сторін у таких дверей не гладке.  Двері мають, як правило, прямолінійні або круглі декоративні заглиблення, заповнені матеріалом.  Ці поглиблення і є Філенками.  При цьому філенкиі можуть бути плоскими і опуклими.  Власне Філенки і додають красу двері.  Знову ж таки є проміжний варіант, коли на плоскій двері зроблене фрезерування, що імітує Філенку - це фрезеровані двері.  Філенчаті двері можуть бути: облегченими, масивними, під скло або глухими, пофарбованими фанерованими, ламінованими і т.д.

Двері гладкі

Пряма протилежність філенчатим дверям.  Такі двері мають абсолютно гладку поверхню.  В іншому, все сказане для філенчатих дверей, справедливо і для гладких.

 Кожен покупець намагається вибрати собі двері, керуючись власним смаком і фінансовими можливостями, тому, поєднання таких аспектів як ціна та якість для нас дуже важливі.  Визначальну роль у вартості двері, звичайно ж, грає сировину.  Чим більше натурального матеріалу йде на виробництво двері, тим вона дорожча.  Наприкінці відзначимо, що якщо Ви дійсно купите якісну двері, то придбаєте високі експлуатаційні властивості, престиж, і красу, яка прослужить довгі роки.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Міжкімнатні двері, в запитаннях і відповідях

На якому етапі ремонту (оздоблювальних робіт) рекомендується встановлювати двері? Чи можливе виготовлення дверей нестандартних розмірів? ДОКЛАДНІШЕ...

Масив, шпон, ДСП, МДФ - що краще?

Натуральні матеріали - будь-то дерево, камінь, глина або метал завжди були, є і будуть залишатися найбільш привабливим, бажаними і найбільш сприятливими для людини. Поява ж та інтенсивне використання нових синтетичних матеріалів при випуску будь-яких предметів інтер'єру, дверей або меблів пов'язано з рядом факторів. ДОКЛАДНІШЕ...

Інструкція вибору якісних дверей

Міжкімнатні двері - один з головних елементів інтер'єру. Вони повинні поєднувати в собі високу якість і досконалий дизайн. Використання дорогого ексклюзивного скла додає двері вишуканість та неповторність. Для того щоб Ви могли грамотно визначити якість дверей, ми розробили Інструкцію, яка допоможе відрізнити якісні міжкімнатні двері від неякісних.. ДОКЛАДНІШЕ...

Правила догляду за дерев'яними дверима.

Двері є таким же важливим компонентом оздоблення приміщення, як і меблі, та потребують простого і періодичного обслуговування, щоб їхній зовнішній вигляд зберігався довгі роки, радуючи Ваші очі... ДОКЛАДНІШЕ...

Двері - візитна картка вашої оселі.

Важливою деталлю з точки зору дизайнерського рішення інтер'єру дому чи квартири та досягнення загальної комфортності, є внутрішні двері... ДОКЛАДНІШЕ...

На нашому сайті шукають: двері у Києві на замовлення, дизайн дверей, установка дверей у Києві, установка міжкімнатнихдверей у Києві, дерев'яні сходи, дерев'яні меблі, дерев'яні кроваті, ліжка з дерева, виготовлення дверей у Києві, шпоновані двері у Києві, виробництво дверей Київ, виробництво міжкімнатних дверей Київ, виробництво шпонованих дверей Київ, дерев'яні міжкімнатні двері у Києві, продаж дверей, продаж міжкімнатних дверей Київ, продаж міжкімнатних деревянных дверей, замовлення шпонованих дверей у Києві, дизайн дверей Київ, эскіз дверей, масивна дошка пола, дубовый паркет у кєїві, паркет из натурального дуба, двері з дуба, двері з вільхи, двері з масиву дуба, двері з ясена, дубові двері