dveri-master.kiev.ua
(067)2340690 (050)9276434
dveri-vikna@i.ua
 

Дитячі двоярусні ліжка з натурального дерева

Якщо Ви людина у якої є діти і до того ж двоє, але немає місця що б зробити кожному окрему кімнату, тоді на допомогу прийде двох'ярусне ліжко. Пропонуємо Вашій увазі:

Двоярусні ліжка (трансформери) з екологічно чистої деревини - Вільхи і Ясена.

Дитяче двоярусне дерев'яне ліжко

Дитяче двоярусне дерев'яне ліжко

дуже функціональне і красиве одночасно. У ящики ліжка можна скласти великий обсяг речей, звільнивши кімнату для інших меблів. Маючи таке ліжко, Ваші діти навчаться бути акуратними. Комплектується підставою під матрац (рейка з ясена або ортопедичні ламелі).

Ціна - 3300грн. (з ящиком - 3800грн.)

Дитяче дерев'яне ліжко-горище

Дитяче дерев'яне ліжко-горище

ідеально впишеться в невелику дитячу кімнату. Ліжко-горище сконструйоване саме таким чином, що не займає багато кімнатного простору, віддаючи його під інші потреби дитини. Дитяче ліжко-горище - дуже оригінальне і практичне рішення для облаштування дитячої кімнати.Комплектується підставою під матрац (рейка з ясена або ортопедичні ламелі).

Ціна - 3300грн

Двоярусне дерев'яне розбірне ліжко "Слоненятко"

Двоярусне дерев'яне розбірне ліжко "Слоненятко"

Дуже функціональне і красиве одночасно. У ящики ліжка можна скласти великий обсяг речей, звільнивши кімнату для інших меблів. Маючи таке ліжко, Ваші діти навчаться бути акуратними. Виготовляється з екологічно-чистого натурального масиву вільхи. Комплектується підставою під матрац (рейка з ясена або ортопедичні ламелі).

Ціна - 3500грн. (з ящиками - 4000грн.)

Двоярусне дерев'яне розбірне ліжко "Mішутка"

Двох'ярусне дерев'яне розбірне ліжко "Mішутка"

має не зовсім звичайну, конструкцію: при необхідності може бути розібране і використовуватися як два окремі ліжка. Це надає дитячій кімнаті сучасність і мобільність. Крім того, це ліжко надзвичайно практичне а висувні ящики дозволять підтримувати в кімнаті порядок. Комплектується підставою під матрац (рейка з ясена або ортопедичні ламелі).

Ціна - 3500грн. (з ящиками - 4000грн.)

Двох'ярусне розбірне дитяче ліжко "Соня"

Двоярусне розбірне дитяче ліжко "Соня"

Сучасний дизайн, зручна конструкція. Має особливість перетворюватися з одного двох'ярусного в два однояруснї ліжка., Повністю виготовлена з натурального масиву вільхи, що надає їй особливу міцність і довговічність. Комплектується підставою під матрац (рейка з ясена або ортопедичні ламелі).

Ціна - 3500грн. (з ящиками - 4000грн.)

Двоярусне розбірне дитяче ліжко "Зайка"

Двоярусне розбірне дитяче ліжко "Зайка"

може бути обладнене ящиками для постільного приладдя або під інші потреби дитини, воно вразить вас своєю добротність і вишуканим стилем а при необхідності може бути розібране і використовуватися як два окремі ліжка. Комплектується підставою під матрац (рейка з ясена або ортопедичні ламелі).

Ціна - 3500грн. (з ящиками -4000грн.)

Дитяче двох'ярусне розбірне ліжко "Малютка"

Дитяче двох'ярусне розбірне ліжко "Малютка"

Виконано з екологічно чистої натуральної деревини - Вільхи. При необхідності перетворюється на два повноцінні одинарні ліжка: одне - для діток ясельного та молодшого шкільного віку, друге - для підлітків і дітей старшого віку. Комплектується підставою під матрац (рейка з ясена або ортопедичні ламелі).

Ціна - 3500грн. (з ящиками - 4000грн.)

Дитяче двох'ярусне розбірне ліжко "Вінни-Пух"

Дитяче двох'ярусне розбірне ліжко "Вінни-Пух"

виготовляється з екологічно чистого натурального дерева (вільха). Легко трансформується з двохярусного в два повноцінні одинарні ліжка. Нижня огорожа дозволяє не турбуватися про безпечний сон вашого малюка практично з самого раннього віку. Комплектується підставою під матрац (рейка з ясена або ортопедичні ламелі).

Ціна - 3500грн. (з ящиками - 4000грн.)

* ціни наведені для стандартних розмірів спального місця (1900 * 800) в гривнях без урахування доставки та збирання.

ДОДАТКОВО: тонування -350грн, доставка по Києву (до під'їзду) - 250грн. Зкладання - 200 грн.

Термін виготовлення ліжок - до 20 робочих днів

Можливе виготовлення будь-яких розмірів і втом числі за ескізами або кресленнях замовника

Замовити двоярусне ліжко у Києві можливо за тел: 067-234-06-90, 050-927-64-34.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Ліжко в дитячій кімнаті

У дитячій кімнаті все повинно бути життєрадісно, компактно ита безпечно. Такого можна досягти, встановивши в дитячій двох'ярусне ліжко. Ефект відчувається відразу: розчищається місце для робочої зони, для письмового столу та ігрової зони. Дитяче двох'ярусне ліжко відмінний вибір для мобільних сучасних людей. Використання такого ліжка дозволить звільнити в кімнаті простір для дитячих ігор та розваг. А так само багато дітки обожнюють спати на другому поверсі. До кращого змінюється інтер'єр дитячої кімнати. Двох'ярусне дитяче ліжко буде економити вільний простір у кімнаті, і стане чудовим полігоном для дитячих ігор. І спальня та ігрова в одній кімнаті.

Практичне рішення

Двоярусне дитяче ліжко і у Вас більше немає проблем з речами і іграшками. Місткі вбудовані ящики чудово подбають про іграшки та постільні речі. Дитяче ліжко подарує більше простору і ідеально впишеться в інтер'єр дитячої кімнати, воно ідеально підходить для малогабаритних квартир і зручне у всіх відносинах.

Вибір двох'ярусного ліжка

Вибираючи меблі для дитини найкраще купити двоярусне дитяче ліжко завдовжки 180-200 сантиметрів. Надалі ви багаторазово будете хвалити себе за далекоглядне рішення - особливо в той час, коли милий дошкільник перетвориться на високого підлітка.

Якщо ж дітей у вас двоє, а планування і розміри кімнати не вкладаються ні в які існуючі стандарти, вибирайте двоярусні ліжка виготовлені на замовлення. Ми можемо виготовити ліжко, зменшивши або збільшивши розміри так, що Вам не доведеться ламати голову над його розташуванням. А це буде коштувати стільки-ж як і готові моделі наших конкурентів.

Безпека

Набагато більше ніж габарити меблів нас турбує безпека дитячої. Передбачити небезпечні ситуації і не створювати їх - ось головне правило при облаштуванні кімнати для дітей. І в цьому плані дитячі двоярусні ліжка теж заслуговують на схвалення, оскільки володіють бортами. Це гарантія безпеки малюка. Багато дітей сплять дуже активно - увісні вони постійно перевертаються з боку на бік, рухаються по ліжку. І при відсутності бортиків вони можуть просто вивалитися. Ми знаємо про це і завбачливо комплектуэмо наші двоярусні ліжка перегородками. Таким чином, нещасні випадки виключаються.

Думка дитини це важливо!

Вибираючи дитяче двох'ярусне ліжко, пам'ятайте, що для Вашої дитини - це те місце, де вона повинна відчувати себе комфортно і безпечно, а тому вибір повинен бути зроблений не тільки у відповідності з потребами і міркуваннями безпеки, але і у відповідності з бажаннями і проханнями малюка .

На нашому сайті шукають: двері у Києві на замовлення, дизайн дверей, установка дверей у Києві, установка міжкімнатнихдверей у Києві, дерев'яні сходи, дерев'яні меблі, дерев'яні кроваті, ліжка з дерева, виготовлення дверей у Києві, шпоновані двері у Києві, виробництво дверей Київ, виробництво міжкімнатних дверей Київ, виробництво шпонованих дверей Київ, дерев'яні міжкімнатні двері у Києві, продаж дверей, продаж міжкімнатних дверей Київ, продаж міжкімнатних деревянных дверей, замовлення шпонованих дверей у Києві, дизайн дверей Київ, эскіз дверей, масивна дошка пола, дубовый паркет у кєїві, паркет из натурального дуба, двері з дуба, двері з вільхи, двері з масиву дуба, двері з ясена, дубові двері