dveri-master.kiev.ua
(067)2340690 (050)9276434
dveri-vikna@i.ua
 

Дерев'яні мебелі, виготовлення на замовлення за індивідуальными розмірами

Мебелі з дерева для спальні Дитячі дерев'яні мебелі Мебелі для кухні з дерева
КАТАЛОГ МЕБЕЛИ ДЛЯ СПАЛЬНИ Дитячі дерев'яні мебелі Мебелі для кухні з дерева

Пропонуємо Вам новий підхід у виготовленні дерев'яних меблів, ліжок і меблів для кухні. Тепер немає ніяких обмежень на вибір, у нас можна замовити меблі за розмірами, ескізами та кресленнями, або скористатися готовими розробками наших дизайнерів.
Використовуючи передові технології у виробництві дерев'яних меблів і ліжок, ми можемо задовольнити найвибагливіші вимоги не тільки у дизайні, а й у якісному й ціновому відношенні.

Ніщо так не затримує погляд і не зігріває душу, як предмети з чистого дерева. Тому ми так само виконуємо замовлення з виготовлення предметів меблів з масиву дерева - Дуба, Ясеня і вільхи. Ліжка, комоди, шафи, столи, і тумби, предмети інтер'єру - по Вашим ескізам, розмірам і вимогам. Досить довго предмети інтер'єру з дерева будуть зберігати тепло Вашого дому, не йдучи ні в яке порівняння зі склом, металом, пластиком і ДСП.

Дерев'яні меблі завжди вважалися великою розкішшю. Особливо зроблені якісно та красиво. Ці принципи збереглися і сьогодні. Однак, технічна революція, різноманітність засобів і можливостей спричинило за собою народження ще кількох важливих критеріїв: оригінальності, ексклюзивності та надійності. Як би там не було - не багато матеріалів задовольнять всі ці принципи разом. Дерево - один з головних.

Меблі з дерева - це не тільки те, що нас оточує, предмет першої необхідності та зручності. Вибираючи меблі необхідно дуже ретельно підходити до вибору, адже від якісності залежить Ваше здоров'я та здоров'я Ваших рідних.

Сьогодні існує різноманітний дизайн меблів і асортимент: чіткі і круглі лінії, класика та модерн, традиційність та новизна. Цікава також колірна гамма: кожна колекція визначається смаком та споживчими вимогами покупців, на яких вона орієнтована.

Дерев'яна меблі можуть мати самі різні стилі. Без проблем можна вибрати той варіант, який підходить саме Вам. Однак слід пам'ятати про декілька деталей особливого фірмового стилю, які визначають якість і красу меблів. Перш за все - добре продуманий дизайн. Від цього залежить чи будуть у вас ексклюзивні дерев'яні меблі або стандартна дерев'яна стінка, шафа, ліжко. Також важливо подумати про компактність та функціональність. Якими б гарними не були Ваші дерев'яні меблі, якщо вони не зручні у використанні, то довго не прослужать. Тому особливо важливо, щоб ліжко була практичним і зручним. Шафа - не заважала і одночасно вміщувала все, що Вам потрібно туди покласти. Стільці - красиві і зручні для сидіння. Ще одним критерієм фірмового стилю є розмаїття варіантів. Це стосується власне вибору дерев'яних меблів для Вашого інтер'єру. Важливо добре придивитися та вибрати стилістично правильний варіант, щоб не зіпсувати ні дизайн будинку, ні дизайн меблів. Синтез зручності та гармонії дозволить почувати себе відмінно в будь-якій ситуації.

Затишок і комфорт в будинку - досить непроста і важлива справа. Спеціалізація нашого виробництва дозволяє Вам оформити весь будинок в єдиному стилі - стилі Вашого смаку. Безліч варіантів меблів з дерева дозволяють розвернутися Вашої фантазії, щоб догодити Вашим побажанням. Вироби з натуральних матеріалів притягують погляд вже одним своїм виглядом. Перебуваючи серед таких виробів, вдихаючи неповторний запах свіжості та бодрящий аромат деревини, Ви переймається почуттям, що ці меблі живі, і що вони "дихають". Деревина, що з давніх-давен відома, завжди була улюбленим матеріалом майстрів і художників при створенні шедеврів меблевого мистецтва. І це цілком пояснюється просто - жоден матеріал у природі не дозволить втілити в життя зручність Вашого інтер'єру в гармонії з витонченістю і теплотою "живого" матеріалу. Багатство форм, відтінків, малюнка текстури, ароматів - це все дерево.

Як будь-який природний матеріал, дерево не тільки нешкідливе, але і має позитивний вплив на емоційний і психічний стан людей. Не підлягає сумніву, що дерево - самий екологічно чистий матеріал, який подарувала нам сама природа, і саме тому в усі часи вироби з нього були дуже популярні. Дерев'яні будинки, двері, паркет, посуд, меблі - все це й зараз користується попитом. Можна з впевненістю сказати що інтер'єр, в якому присутнє дерево, ніколи не вийде з моди, буде надійним, практичним і довговічним, а дерев'яні меблі можуть прослужити не один рік, залишаючись такими ж комфортними. Меблі з натурального дерева, особливо з цінних порід деревини, до яких відноситься ясен і дуб, є довговічними, екологічними, що володіють високою міцністю виробом, ціна якого з часом тільки зростає, так як в усьому світі ціни на натуральну деревину постійно зростають, а кваліфікація майстрів які працюють з натуральним деревом добре оплачується. У всі часи з натурального дерева в тому числі і з ясеня робили відповідальні, що вимагають високої міцності вироби.

Замовити дерев'яну меблі в Києві можна за тел: 067-234-06-90, 050-927-64-34.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Природный материал

Як будь-який природний матеріал, дерево не тільки нешкідливо, але і має благотворний вплив на емоційний і психічний стан людей. Не підлягає сумніву, що дерево - самий екологічно чистий матеріал, який нам подарувала сама природа, і саме тому в усі часи вироби з нього були дуже популярні. Дерев'яні будинки, двері, паркет, посуд, меблі - все це і зараз користується попитом.

Меблі з натурального дерева, особливо з цінних порід деревини, до яких відноситься ясен, є довговічними, екологічними, що володіють високою міцністю виробами, ціна яких з часом тільки зростає, так як у всьому світі ціни на натуральну деревину постійно зростають, а кваліфікація майстрів що працюють з натуральним деревом добре оплачується.

У всі часи з натурального дерева в тому числі і з ясеня робили відповідальні, що вимагають високої міцності вироби.

Натуральні матеріали

Скільки прослужать меблі, зроблені з високоякісного масиву дуба або ясена? Питання риторичне, бо за своїми властивостями цей матеріал перевершує більшість інших. Щоб зберегти його природні якості на довгий час і при цьому дотримати строгі екологічні норми, для обробки поверхонь ми застосовуємо лаки і фарби - з мінімальним вмістом формальдегіду. Використання сучасного обладнання для обробки масиву цінних порід дерев дозволяє створювати продукт, який відповідає суворим стандартам якості.

Цвет деревянной мебели

Широка колірна гамма високоякісних лаків, якими покривається вся поверхня меблевих елементів, назавжди змінює стереотипне уявлення про меблі з масиву, як про «класично-нудною». Яскраві, соковиті, насичені тони або, навпаки, ніжні, пастельні, майже білі - з нами будь-яка дизайнерська задумка може бути втілена в дереві.

На нашому сайті шукають: двері у Києві на замовлення, дизайн дверей, установка дверей у Києві, установка міжкімнатнихдверей у Києві, дерев'яні сходи, дерев'яні меблі, дерев'яні кроваті, ліжка з дерева, виготовлення дверей у Києві, шпоновані двері у Києві, виробництво дверей Київ, виробництво міжкімнатних дверей Київ, виробництво шпонованих дверей Київ, дерев'яні міжкімнатні двері у Києві, продаж дверей, продаж міжкімнатних дверей Київ, продаж міжкімнатних деревянных дверей, замовлення шпонованих дверей у Києві, дизайн дверей Київ, эскіз дверей, масивна дошка пола, дубовый паркет у кєїві, паркет из натурального дуба, двері з дуба, двері з вільхи, двері з масиву дуба, двері з ясена, дубові двері