dveri-master.kiev.ua
(067)2340690 (050)9276434
dveri-vikna@i.ua
 

 

Дерев'яні двері з масиву, виготовлення під замовлення

Кращим варіантом для житлових приміщень були і залишаються двері з масиву деревини благородних порід дерева. Сьогодні дерев'яним дверям віддається перевага при обробці елітних котеджів і квартир. Вони - справжня прикраса будинку, в якому природні благородство і краса натурального дерева, його здорова енергетика створють особливу атмосферу спокою і затишку.

Каталог:

Деревяні межкомнатные двері з масиву

Наші роботы:

Дерев'яні двері з масиву, виготовлення під замовлення

Якісні міжкімнатні двері з масиву дерева не можуть бути дешевими. Досить високі ціни обумовлені двома основними факторами. По-перше, при їх виготовленні використовується ручна праця. По-друге, оскільки деревина не повинна мати ні вроджених, ні придбаних в процесі обробки дефектів, виходить солідний відсоток відбраковування сировини. Якість і ціна виробу залежить також від часу і технології сушіння деревини, від способів склеювання масиву, від типу фінішного покриття.

Двері з масиву натурального дерева - кращий вибір

Тепле, живе дерево формує затишну атмосферу домашнього вогнища, дарує яскраву гаму позитивних емоцій і надає масу можливостей для створення не тільки красивих, зручних, але і "здорових", екологічних інтер`єрів. Втім, в останні роки все-таки більш актуальні речі, виконані з природних матеріалів, у яких природна виразність доведена до досконалості. У смужках дерева укладена інформація про природу, до якої сучасна людина намагається бути ближче. Кожна смуга - це період історії, зміна клімату, астрологічні події і маса інших речей, про які тільки можна здогадуватися. Дерев'яний код смужок і зігзагів повідомляє нам такий зміст, який ні під силу передати навіть мистецтву. Тому сучасний дизайн, з допомогою технологій намагається посилити цю смислопередачу. Адже якою б не була смугастою деревина, концептуальність її фактурі надають майстри, гостро витримуючи баланс між правдою життя і силою мистецтва.

Для своєї продукції ми беремо тільки масив натурального дерева - елітний матеріал, який сполучає в собі як естетику, так і екологічну чистоту. Дубові двері нашого виробництва на 100% складаються з дуба, а соснові дійсно робляться з сосни.

Ви можете замовити у нас:

    • виготовлення дверей під замовлення з масиву дуба, ясеня, вільхи, сосни

    • установку міжкімнатних дверей у Києві

Наші майстри виготовляють дерев'яні двері з масиву з застосуванням сучасної ТЕХНОЛОГІЇ, дбайливо зберігаючи кращі якості дерева, матеріал що використовується піддається спеціальній обробці, яка продовжує термін експлуатації виробів. В якості фінішного покриття використовується поліуретановий лак, що володіє унікальними властивостями - високою міцністю на стиск і розтяг, хімічної стійкістю, витримує великі механічні навантаження, має найвищу ударну міцність, забезпечуючи надійний захист і значно подовжуючи термін служби дерев'яних міжкімнатних дверей.

Всі двері виготовляються нами за індивідуальними розмірами замовника, під конкретні отвори. Також, пропонуємо дверні коробки різної ширини. Для перекриття великих нестандартних прорізів двері виготовляються з боковими і верхніми вставками.

У комплект дверного блоку входять: полотно, коробка, лиштва на дві сторони.

Також за вашим бажанням наші фахівці здійснить доставку та встановлення міжкімнатних дверей.

Експлуатаційні та естетичні якості дерев'яних дверей, а також їх вартість залежать від багатьох факторів, у тому числі - від того, яка порода дерева використовується при їх виготовленні. Незліченні породи дерева перш за все поділяються на листяні (тверді) і хвойні (м'які). І ті, й інші активно застосовуються для виготовлення дверей. Кожна порода має своїми унікальними властивостями, талант виробників полягає в їх правильному використанні.

Дерев'яні двері з масиву благородних порід стають сьогодні обов'язковим елементом інтер'єру елітного будинку. Вони, як правило, представлені в стилі, що з'єднує в собі класичний дизайн з природною красою натурального дерева. Іноді дизайн таких дверей вдало доповнюється вітражним склом.

Найбільш традиційним і широко застосовуваним в галузі виготовлення дверей вважається дуб. Його світло-жовта, світло-рожева або червоно-бура деревина, з часом можна придбати все більш темний відтінок, має високу міцність і твердість а отже - довговічністю. Дуб має особливу фактуру, легко обробляється і тонуеться. Оптимально підходить для наших кліматичних умов. При правильному виготовленні та підборі матеріалу дубові міжкімнатні двері легко переносять сильні кліматичні зміни. За умови правильного сушіння деревини дуба, виготовлені з неї двері, прослужать вам дуже довго, радуючи вас сталістю своїх характеристик. Якісні дубові двері - це елітні вироби, що вражають своєю красою натурального живого матеріалу. Можна виготовити не тільки дерев'яні дубові двері, але й грамотно підібрати загальний інтер'єр. Дубові двері можуть бути виконані як у класичному інтер'єрі, так і будь-якому іншому стилі.

Ще однією породою, яку успішно застосовують для виготовлення дерев'яних дверей, є ясен. Ця деревина, відтінок якої може варіюватися від світло-рожевого до темно-бурого, володіє унікальною гнучкістю, в'язкість і пружністю (завдяки цьому вона також активно використовується для виробництва гнутих меблів). По твердості ця порода перевершує навіть дуб! На відміну від бука, ясен є непріхотлівим деревом. Він здатний зберігати свої характеристики навіть у випадку не дуже якісної сушіння.

Вільха, вишня, горіх, клен і деякі інші породи також мають свої особливості, завдяки яким належать до класу цінних. Вільха має майже рівну фактуру, природний розоватий відтінок (при тонуванні кольори відіграють особливо цікаво). Міжкімнатні двері з вільхи підійдуть під будь-який інтер'єр. Дерев'яні двері тим і гарні: за рахунок використання різноманітних порід покупець має можливість вибрати модель під стати власним смаком.

Серед хвойних порід дерева найпоширенішою є сосна. Її використання у виготовленні дверей робить їх більш доступними для широкого споживача. За рахунок смолянистої основи вона не реагує на зміни температури та вологості, в результаті чого вважається цілком практичною та надійною деревиною.

Замовити двері можливо за телефонами у в Києві: 067-234-06-90, 050-927-64-34.

 

На нашому сайті шукають: двері у Києві на замовлення, дизайн дверей, установка дверей у Києві, установка міжкімнатнихдверей у Києві, дерев'яні сходи, дерев'яні меблі, дерев'яні кроваті, ліжка з дерева, виготовлення дверей у Києві, шпоновані двері у Києві, виробництво дверей Київ, виробництво міжкімнатних дверей Київ, виробництво шпонованих дверей Київ, дерев'яні міжкімнатні двері у Києві, продаж дверей, продаж міжкімнатних дверей Київ, продаж міжкімнатних деревянных дверей, замовлення шпонованих дверей у Києві, дизайн дверей Київ, эскіз дверей, масивна дошка пола, дубовый паркет у кєїві, паркет из натурального дуба, двері з дуба, двері з вільхи, двері з масиву дуба, двері з ясена, дубові двері