dveri-master.kiev.ua
(067)2340690 (050)9276434
dveri-vikna@i.ua
 

Міжкімнатні двері та перегородки в запитаннях і відповідях.

На якому етапі ремонту (оздоблювальних робіт) рекомендується встановлювати двері?
Відповідь: На самому останньому, коли вже покладено «чистий» пол. Сучасні двері нічим не відрізняються від меблів. До того ж і приміщення максимально просохне після «вологих» робіт. НЕ буде необхідності підганяти підлогове покриття до дверної коробки, що так само позбавить від зайвих зазорів. А ось підібрати і замовляти двері краще приблизно за 1-1,5 місяця, тому що в процесі замовлення може появитись необхідність у виготовленні дверей за індивідуальними розмірами або спеціальних елементів.

Чи можливе виготовлення дверей нестандартних розмірів?
Відповідь: Можливо, причому нестандартні розміри дверей можуть бути і по ширині і по висоті. Двері з масиву вільхи - максимум 2450 мм по висоті і 1200 мм по ширині.

Комплект двері - що може знадобитися?
Відповідь:
1. дверне полотно (власне двері)
2. дверна коробка
3. лиштва
4. скло
5. добори (розширювачі коробки)
6. поріг
7. фурнітура: петлі, замки, ручки

Для чого потрібен добір (добірна дошка)?
Відповідь: Коли ширина коробки перевищує товщину стіни, то добір закриває частину стіни, не закриту коробкою. Добори мають той же колір що і двері.

Чи потрібно встановлювати дверний поріг?
Відповідь: Статистика показує, що тільки близько 1% відсотка дверей купуються з порогом. Найчастіше поріг встановлюють для вхідних дверей, що підвищує звукоізоляцію, або в санвузлах, для запобігання протікання води в житлові приміщення. У всіх інших випадках поріг вкрай небажаний, так як він тільки заважає в усьому: і в переміщенні, і у збиранні. Пороги з дерева, МДФ і т.п. швидко зношуються, а потертості на них псують зовнішній вигляд.
Для звукоізоляції краще використовуйте спеціальні щІточки на нижній торець двері. Якщо двері розділяють приміщення з різною висотою підлоги, так само краще обійтися без порогу (дерев'яного мається на увазі), а застосувати профіль з пластику або алюмінію для вирівнювання перепадів рівня. Різного роду профілів для вирішення цієї проблеми в будівельних відділах зараз безліч. У санвузлах краще зробити поріг з плитки.

Які умови зберігання двері?
Відповідь:
- Бажано зберігати двері лежачи: на горизонтальній поверхні або мінімум на 3 опорах.
- Ни в якому разі не зберігати двері пріслоненнимі до стіна під кутом.
- Ні в якому разі не можна їх зберігати в приміщенні, з підвищеною вологістю (підвали, кімнати, де ще не просохла стяжка і штукатурка і т.п.).

Навіщо потрібний ущільнювач на дверної коробки?
Відповідь: Ущільнювач дозволяє «м'яко» закривати двері (двері не ляскають). Він покращує звукоізоляцію і запобігає протягів.

Як досягти якісної звукоізоляції для міжкімнатних дверей?
Відповідь: На звукоізоляцію впливає наявність якісного ущільнювача, встановлений поріг або спеціальна щітка-гільйотина на нижній кромці двері. Збільшуючи товщину двері ви збільшуєте її звукоізоляцію, а вставляючи скло - зменшуєте. У середньому повнотілої глухі двері забезпечують звукове опір порядку 32 dB - 35 dB. Однак нізкочастотний звук чутно навіть через бетонні стіни, не кажучи вже про двері. В цілому, звукоізоляція - досить суб'єктивний фактор.

Чи можна встановити двері в старий дверийї короб?
Відповідь: Вкрай небажано, і тільки якщо зовсім немає іншого виходу. Немає жодної впевненості, що співпадуть розміри і колір. Цілком можливо, що доведеться зменшувати двері в розмірі, відновити крайку і фарбувати її. У розмірах двері можуть не підходити не тільки ширина і висота, але і товщина. Наявність і розміри «чверті» на дверях, так само вплине на це питання.

Чи існують двері з додатковим покриттям для ванних кімнат і наскільки це необхідно? Чи існують відмінності в експлуатації таких дверей?
Відповідь: Якщо мова йде про домашні санвузли і ванну (душовою) кімнату, то тут можуть застосовуватися всі двері що випускаються нашою компанією. Двері початково мають оздоблення, стійке до вологи, якщо це не приміщення, де конденсат постійно тече по стінах і, відповідно, по дверях. У приміщеннях з підвищеною вологістю необхідно обов'язково встановити витяжний вентилятор (ставиться безпосередньо у вентиляційний отвір, продається у відділах електротоварів і коштує дуже недорого). У приміщеннях, де може активно утворюватися конденсат, не бажано встановлювати двері з засклінням і будь-якими іншими накладними декоративними елементами, але це якщо приміщення справді дуже вологе. Якщо приміщення ванної кімнати достатньо велике і вологість там не накопичується постійно (немає відчуття вогкості на стінах і немає відчуття вогкості на виробах із тканини), то немає і підстав для занепокоєння у виборі двері.

Яким чином можна реставрувати пошкодження на двері?
Відповідь: Сучасні двері, як і меблі, мають досить складні покриття, більшість з них в домашніх умовах відновити неможливо. Але невеликі подряпини і потертості можна закрити паркетний воском або підфарбувати маркером.

Чому існує різниця у відтінках кольору виробів?
Відповідь: Вироби з натуральної деревини або оздоблені шпоном цінних порід дерева, природно, несуть в собі особливості будови цієї деревини, що, загалом, у них і цінується - натуральний малюнок і відтінок, як він створений живою природою. Тільки двері зі штучного шпону, ламінату або пофарбовані будуть однаковими.

Скільки часу займає установка однієї двері?
Відповідь: Професійна бригада встановлює не менше 3 дверей за 1 день. Але все дуже сильно залежить від конкретних умов.

Чи будь-яке професійне обладнання (інструмент) для встановлення дверей?
Відповідь: Так, використовується. Вартість професійного комплекту перевищує 10000 гривень. Як правило, такий інструмент мають тільки професійні бригади, що спеціалізуються на врізку замків та встановлення дверей. Будьте обережніше з пропозиціями таких послуг від приватних осіб. Чимало випадків, коли в результаті виходила безповоротно зіпсована продукція. Гарантія на вироби, якім нанесені пошкодження непрофесійними діями, - не поширюється.

Обов'язкове кріплення лиштви на цвяхи?
Відповідь: Все залежить від того, яку систему для монтажу двері ви маєте намір придбати. Якщо це охватна коробка, то там цвяхи відсутні по суті конструкції. Якщо коробка іншого типу, то є різні варіанти кріплення, включаючи варіант і без цвяхів.

Які висновки (сертифікати) має ваша продукція?
Відповідь: Двері не підлягають обов'язковій сертифікації, але тим не менше, ми маємо підтвердження високої якості нашої продукції.

Які ще способи (механізми) відкривання дверей існують, крім класичного?
Відповідь: Можна замовити двері розсувні двері ( "купе") на підвісних роликах. Можна придбати також «барні» (качающіеся) петлі, які дозволяють відкривати двері і вперед і назад.

Не змінює чи з часом відтінок (вицвітає, темнішає) покриття виробів; якщо так, то які заходи можна вжити для уповільнення (виключення) цього процесу?
Відповідь: Цей процес протікає тим повільніше, чим менше променів прямого сонячного світла потрапляє на виріб. Розсіяне світло впливу на колір практично не робить. Потемніння в значній мірі відбувається не з-за зміни кольору барвників деревини, а з-за потемніння знаходиться в складі будь-якої деревини лігніна. Те, наскільки він захищений від впливу сонячних променів і визначає швидкість потемніння.

Переваги фанерованних (шпонованих) дверей?
Відповідь: В чому перевага натурального перлів перед штучним або натуральної шкіри перед штучною? У багатьох випадках штучні матеріали дешевше натуральних. Але є люди, які обирають натуральне. Їм так подобається і це єдина перевага.

Які вимоги пред'являються до дверей при встановленні?
Відповідь: Ці вимоги частково присутні в СНіП (будівельних норм і правил). Але на відміну від аналогічних правил, що діють в Об'єднаній Європі - досить розпливчасті. Більш того, виготовлення дверей в Україні не підлягає обов'язковій сертифікації.

Чому в якості заповнювача дверного полотна застосовуються саме соти?
Відповідь: До сімдесятих років минулого століття стільникові конструкції використовувалися виключно в авіабудуванні. Це ідеальне рішення з точки зору легкості, а головне ціни. І в сучасному світі конструкцій, переважаючих стільникові за цими показниками, просто не існує.
Примітка: вага глухих полотен з стільниковим наповненням, не перевищує 17 кг.

 

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Типи дверей та їх відмінності.

Мета цієї публікації - зорієнтувати покупця і направити його на вірний курс серед океану дверей. В існуючому сьогодні достатку дуже легко заплутатися. ДОКЛАДНІШЕ..

Масив, шпон, ДСП, МДФ - що краще?

Натуральні матеріали - будь-то дерево, камінь, глина або метал завжди були, є і будуть залишатися найбільш привабливим, бажаними і найбільш сприятливими для людини. Поява ж та інтенсивне використання нових синтетичних матеріалів при випуску будь-яких предметів інтер'єру, дверей або меблів пов'язано з рядом факторів. ДОКЛАДНІШЕ...

Інструкція вибору якісних дверей

Міжкімнатні двері - один з головних елементів інтер'єру. Вони повинні поєднувати в собі високу якість і досконалий дизайн. Використання дорогого ексклюзивного скла додає двері вишуканість та неповторність. Для того щоб Ви могли грамотно визначити якість дверей, ми розробили Інструкцію, яка допоможе відрізнити якісні міжкімнатні двері від неякісних.. ДОКЛАДНІШЕ...

Правила догляду за дерев'яними дверима.

Двері є таким же важливим компонентом оздоблення приміщення, як і меблі, та потребують простого і періодичного обслуговування, щоб їхній зовнішній вигляд зберігався довгі роки, радуючи Ваші очі... ДОКЛАДНІШЕ...

Двері - візитна картка вашої оселі.

Важливою деталлю з точки зору дизайнерського рішення інтер'єру дому чи квартири та досягнення загальної комфортності, є внутрішні двері... ДОКЛАДНІШЕ...

 

На нашому сайті шукають: двері у Києві на замовлення, дизайн дверей, установка дверей у Києві, установка міжкімнатнихдверей у Києві, дерев'яні сходи, дерев'яні меблі, дерев'яні кроваті, ліжка з дерева, виготовлення дверей у Києві, шпоновані двері у Києві, виробництво дверей Київ, виробництво міжкімнатних дверей Київ, виробництво шпонованих дверей Київ, дерев'яні міжкімнатні двері у Києві, продаж дверей, продаж міжкімнатних дверей Київ, продаж міжкімнатних деревянных дверей, замовлення шпонованих дверей у Києві, дизайн дверей Київ, эскіз дверей, масивна дошка пола, дубовый паркет у кєїві, паркет из натурального дуба, двері з дуба, двері з вільхи, двері з масиву дуба, двері з ясена, дубові двері