dveri-master.kiev.ua
(067)2340690 (050)9276434
dveri-vikna@i.ua
 
ПОСЛУГИ:

ми не просто виготовляємо міжкімнатні двері з масиву деревини відповідно до Ваших уподобань але й виробляємо доставку та встановлення "під ключ" як в Києві так і по області. У послуги також входить виїзд до замовника для вимірювання та консультації на місці планової заміни / встановлення дверей.

СЕМЬ РАЗ ОТМЕРЬ...

ВИМІР ДВЕРНИХ ПРОРІЗІВ

Фахівці знають, що гарний монтаж починається з виміру. Це - перший крок до конструювання і встановлення. Тому важливо, щоб не тільки встановлення, але і обмір проводилися фахівцем. Він врахує тепловий і звуковий режим кожної кімнати, інші важливі моменти. Щоб правильно зняти розміри дверних прорізів, потрібно багато чого знати і вміти. У нас працюють спеціально навчені замерникі-технологи.

Хочете, щоб з монтажем Ваших нових дверей не було ніяких проблем? Запросіть на завмір нашого фахівця!

Кожен дверний проріз індивідуальний і неповторний. При монтажі установники постійно стикаються з такими специфічними складнощами, як геометрично неправильні форми прорізів, нерівномірна товщина стін, перевищує всі можливі допуски розбіжність розмірів у будівельних кресленнях і "в життя". Насправді в цьому немає нічого страшного, у професіоналів на цей випадок є свої "хитрості".

ВСТАНОВЛЮВАННЯ МІЖКІМНАТНИХ ДВЕРЕЙ

У нас ви можете замовити не тільки дерев'яні міжкімнатні двері, виготовлені на замовлення за вашим розмірами з масиву дуба, ясена, сосни, вільхи чи шпоновані двері, (шпон - Венге, Зебрано, Меранті, Палісандр, Ебен, Горіх, Вишня, Сапелі, Тік , Бук), але й встановлення міжкімнатних дверей в тому числі і монтаж розсувних дверей «під ключ» в Києві.

Монтаж міжкімнатних дверей як правило відбувається за один день. Для встановлення дерев'яних міжкімнатних дверей зазвичай використовують дві рознімних петлі. Це зручно, тому що, якщо це знадобиться, двері можна буде зняти з петель, без відкручування їх від неї. Розсувні двері встановлюють на спеціальну розсувних систем.

При уявній простоті установки, дійсно добре встановити міжкімнатні двері можуть дуже мало майстрів. Правильна установка дверей є потрібною умовою їх довгої та бездоганною служби. Неправильно виконана установка призведе до незадовільної експлуатації дверей, і навіть деформації полотна.

Саме тому краще доручити роботу по встановленню міжкімнатних дверей нашому фахівцеві.

Технологія установки міжкімнатних дверей

Перевірка рівня підлоги

Додається будівельний рівень таким чином, щоб захопити дві сторони прорізу. Рівень повинен знаходитися в суворо горизонтальному положенні. За рівнем відзначається дві крапки на кожній стороні прорізу. Міряється відстань від підлоги до зазначеної точки, для кожної сторони прорізу. Таким чином, з'ясовується, наскільки стійки короба повинні відрізнятися по висоті один від одного. Далі вони підрізаються по висоті у відповідності з отриманим результатом. Розбіжність у рівні не повинно перевищувати 3 мм.

Зборка дверної коробки

Зборка коробки виконується на одній горизонтальній поверхні. Дві стійки і верхівка коробки, зарізані під 45 градусів, сполучаються у вигляді літери «П» таким чином, щоб вийшов кут в 90 градусів. Далі потрібно зібрати коробку. У місцях стикування стійок і вершини коробки дрелью свердлити отвори під саморізи (отвори повинні бути на 1 мм менший від діаметра самого саморіза).

Встановлення дверної коробки в готовий проріз

Зібрана коробка ставиться на підготовлений проріз. При цьому петльова стійка встановлюється суворо вертикально, за допомогою виска. Замкова стійка виставляється за сіней навішаного полотна двері. Для отримання необхідного (робочого) зазору в сіни двері, між коробом і полотном використовується вставка (можна використовувати картон товщиною 3 мм, шириною 2 см, довжиною 200 см.). Перед навіскою полотна двері петлі вкручуються в полотно і коробку. При необхідності положення стійок коробки регулюється за допомогою тимчасово встановлених дерев'яних клинків.

Запінювання

Після того, як ви переконалися, що дверна коробка з полотном знаходяться в потрібному положенні, коробка заклеюється малярським скотчем для того, щоб не забруднити ІЇ монтажною піною. Перед запінюванням проріз змочують водою для кращої адгезії (зчеплення). Запінювання здійснюється монтажною піною тонким шаром по периметру коробки. Витрата: 1 балон на двері. Час висихання - не менше 6 годин, повного висихання - 24 години. Після висихання піна зрізається та встановлюється лиштва. Лиштва зарізаеться за потрібними розмірами, маятніковою пилою під 45 градусів і клеїться герметіком в паз (для дверей, що мають конструкцію коробки «шип-паз»).

Телефони у Києві: 067-234-06-90, 050-927-64-34.

 

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

ЧИЩЕННЯ ДВЕРЕЙ

Знаючи, якої праці варто виготовити двері з масиву, треба відповідально підходити до догляду за ними. Для чищення дерев'яних дверей варто застосовувати тільки спеціальні речовини, забувши про існування звичайних миючих засобів і порошків. При появі незначних дефектів покриття, наприклад у вигляді подряпин, використовується особлива обробка (зашкуріваніе і втирання полірувального воску), це дозволить повернути минулі блиск і однорідність дверної поверхні.

Типи дверей та їх відмінності.

Мета цієї публікації - зорієнтувати покупця і направити його на вірний курс серед океану дверей. В існуючому сьогодні достатку дуже легко заплутатися. ДОКЛАДНІШЕ..

Міжкімнатні двері, в запитаннях і відповідях

На якому етапі ремонту (оздоблювальних робіт) рекомендується встановлювати двері? Чи можливе виготовлення дверей нестандартних розмірів? ДОКЛАДНІШЕ...

Масив, шпон, ДСП, МДФ - що краще?

Натуральні матеріали - будь-то дерево, камінь, глина або метал завжди були, є і будуть залишатися найбільш привабливим, бажаними і найбільш сприятливими для людини. Поява ж та інтенсивне використання нових синтетичних матеріалів при випуску будь-яких предметів інтер'єру, дверей або меблів пов'язано з рядом факторів. ДОКЛАДНІШЕ...

Інструкція вибору якісних дверей

Міжкімнатні двері - один з головних елементів інтер'єру. Вони повинні поєднувати в собі високу якість і досконалий дизайн. Використання дорогого ексклюзивного скла додає двері вишуканість та неповторність. Для того щоб Ви могли грамотно визначити якість дверей, ми розробили Інструкцію, яка допоможе відрізнити якісні міжкімнатні двері від неякісних.. ДОКЛАДНІШЕ...

Правила догляду за дерев'яними дверима.

Двері є таким же важливим компонентом оздоблення приміщення, як і меблі, та потребують простого і періодичного обслуговування, щоб їхній зовнішній вигляд зберігався довгі роки, радуючи Ваші очі... ДОКЛАДНІШЕ...

Двері - візитна картка вашої оселі.

Важливою деталлю з точки зору дизайнерського рішення інтер'єру дому чи квартири та досягнення загальної комфортності, є внутрішні двері... ДОКЛАДНІШЕ...

На нашому сайті шукають: двері у Києві на замовлення, дизайн дверей, установка дверей у Києві, установка міжкімнатнихдверей у Києві, дерев'яні сходи, дерев'яні меблі, дерев'яні кроваті, ліжка з дерева, виготовлення дверей у Києві, шпоновані двері у Києві, виробництво дверей Київ, виробництво міжкімнатних дверей Київ, виробництво шпонованих дверей Київ, дерев'яні міжкімнатні двері у Києві, продаж дверей, продаж міжкімнатних дверей Київ, продаж міжкімнатних деревянных дверей, замовлення шпонованих дверей у Києві, дизайн дверей Київ, эскіз дверей, масивна дошка пола, дубовый паркет у кєїві, паркет из натурального дуба, двері з дуба, двері з вільхи, двері з масиву дуба, двері з ясена, дубові двері