dveri-master.kiev.ua
(067)2340690 (050)9276434
dveri-vikna@i.ua
 

Міжкімнатні дерев'яні двері, виготовлення на замовлення

Виконані замовлення

Компанія "Майстер" вже більше 15 років успішно працює на дверному ринку та надає послуги з виготовлення та встановлення високоякісних міжкімнатних дверей. У нашому асортименті є широкий вибір продукції, різноманітної по своїй конструкції, способу обробки та ціною.

Красиві міжкімнатні двері завершують стилістичне забарвлення всього приміщення та є чудовим доповненням для інтер'єру в цілому. Вони служать не тільки для поділу простору кількох кімнат. Професійні дизайнери використовують їх як незамінний елемент декору. З каталогу з величезною кількістю найменувань ми допоможемо підібрати Вам і виготовимо саме ту модель, яка підходить до Вашої оселі. Адже головне, щоб в результаті вийшло затишно, комфортно і без зайвих фінансових витрат!

пропонуємо Вам:

При виготовленні міжкімнатних та розсувних дверей враховуються індивідуальні побажання клієнта - розміри, матеріал, дизайн.
Кожний виріб, виконаний на замовлення, є продуктом сучасного високотехнологічного виробництва. У виробництві дверей, використовуються тільки натуральні, екологічно чисті матеріали, такі як масив сосни, вільхи, дуба та ясена.
Міжкімнатні двері, перегородки з масиву і розсувні двері відрізняє прекрасне поєднання ціни та якості, помірні терміни виробництва та неповторний style.
Сучасний дизайн, легкість, витонченість і style дверей та міжкімнатних перегородок зроблять Ваш інтер'єр неповторним.

"Якість, надійність, екологічність та естетика" - ці поняття в повній мірі відносяться до що випускається нами продукції. Тому, якщо Вам потрібні якісні двері та надійна їх встановлення, підкріплена гарантією, Ви потрапили як раз за адресою: ....

ЯКІСТЬ

Ми пропонуємо оптимальне співвідношення між ціною та якістю, і в цьому полягає безсумнівна, суттєва перевага нашої продукції, що досягається за рахунок застосування:

- Прогресивних технологій

-Якісних сучасних матеріалів

- Високотехнологічного обладнання

ПОСЛУГИ

Ми не просто виготовляємо міжкімнатні двері з масиву деревини відповідно до Ваших уподобань але й виробляємо доставку та встановлення "під ключ" як в Києві так і по області. У послуги, що також входить виїзд до замовника для вимірювання та консультації на місці від планової заміни / встановлення дверей.

Також у нас можна замовити та весь спектр імпортної дверної фурнітури та комплектуючих до міжкімнатних дверей.

 

Телефони у Києві: 067-234-06-90, 050-927-64-34.

На нашому сайті шукають: двері у Києві на замовлення, дизайн дверей, установка дверей у Києві, установка міжкімнатнихдверей у Києві, дерев'яні сходи, дерев'яні меблі, дерев'яні кроваті, ліжка з дерева, виготовлення дверей у Києві, виробництво дверей Київ, виробництво міжкімнатних дверей Київ, виробництво шпонованих дверей Київ, дерев'яні міжкімнатні двері у Києві, продаж дверей, продаж міжкімнатних дверей Київ, продаж міжкімнатних деревянных дверей, замовлення шпонованих дверей у Києві, дизайн дверей Київ, двері з дуба, двері з вільхи, двері з масиву дуба, двері з ясена, дубові двері, укладання паркета київ

 

НАДІЙНІСТЬ

У нас успішно працюють дві столярні майстерні, більше 30 штатних фахівців найвищої кваліфікації, які володіють усіма тонкощами виготовлення і подальшого монтажу виробів. Наші міжкімнатні двері не перекошуються, не розсихаються. Наші майстри працюють тільки з добре висушеною деревиною, високоякісною фурнітурою та витратними матеріалами від кращих виробників. Купуючи нашу продукцію, ви робите правильний вибір на користь власного комфорту і безпеки - наші міжкімнатні двері - надійні, довговічні. Вони стануть для Вас справжнім щитом від життєвих негараздів.

ЕСТЕТИЧНІСТЬ

Майстри нашої компанії, як казали у давнину, "відчувають душу дерева", і тому кожні міжкімнатні двері - справжнє диво столярного мистецтва. Нам під силу виготовлення дверей на замовлення в будь-якій стилістиці, будь-якому колірному рішенні, з дуба, ясена, сосни, вільхи, а також шпоновані цінними породами дерева (Венге, Зебрано, Меранті, Палісандр, Ебен, Горіх, Вишня, Сапелі, Тік, Бук , Дуб, Ясень). Індивідуальний підхід - ще одна наша перевага. Завдяки власній чудово оздобленій виробничій базі та висококваліфікованому персоналу, ми виготовимо міжкімнатні двері будь-якого розміру і типажу у повній відповідності з Вашими побажаннями.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

У наше століття космічних швидкостей і екологічних катастроф ми прекрасно усвідомлюємо потребу людей створити власний затишний світ, де здоров'ю ніщо б не загрожувало. Дерево вважається одним з найбільш екологічних матеріалів, але тільки від майстрів, які виготовляють з нього вироби, залежить, наскільки будуть збережені цінні властивості деревини. У нас працюють професіонали, яким відомі всі секрети обробки дерева, тому міжкімнатні двері нашого виробництва зберігають всі найкращі якості. Більш того, на дерев'яних поверхнях, оброблених спеціальними розчинами, не утворюються шкідливі для людини грибки і мікроорганізми. А завдяки чудовим теплозберігаючим якостями матеріалу і професіоналізму наших майстрів, за міжкімнатними дерев'яними дверима з масиву завжди буде панувати тепла і здорова атмосфера

ВАРТІСТЬ ПРОДУКЦІЇ

Виробництво знаходиться за межами Києва, це дозволяє нам мінімізувати собівартість виготовлення дверей, що в свою чергу веде до зниження вартості готової продукції.

ЯКІСТЬ

Ми пропонуємо оптимальне співвідношення між ціною та якістю, і в цьому полягає безсумнівна, суттєва перевага нашої продукції, що досягається за рахунок застосування:

НАШІ ГАРАНТІЇ

Виробництво дверей - це особливий процес, що включає в себе кілька стадій. Від того, наскільки бездоганно проходить кожна з них, безпосередньо залежить кінцевий результат. В цьому відношенні виробництво дерев'яних дверей викликає особливий інтерес. Дерево - матеріал живий, а тому вередливий і непередбачуваний. З цієї причини обробка деревини - це ціла наука, пізнати яку судилося далеко не всім. Не дивно, що дерев'яні двері так помітно відрізняються за рівнем виконання в залежності від виробника. Наші майстри створять для Вас висококласні міжкімнатні двері за індивідуальними кресленнями в самі стислі терміни (в залежності від обсягу замовлення). На всю нашу продукцію з дерева надається річна гарантія.