dveri-master.kiev.ua
(067)2340690 (050)9276434
dveri-vikna@i.ua
 

ШПОНОВАНІ ДВЕРІ, ВИГОТОВЛЕННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ У КИЄВІ

КАТАЛОГ ДВЕРЕЙ
Шпон шляхетного дерева говорить про смак і заможність господаря дому. Світлі тони бука, темні червоного дерева і дуба не тільки підкреслюють особливості інтер'єру, а й створюють певний настрій. Индивидуальность - вот чего достоин Ваш дом! Індивідуальність - ось чого вартий Ваш дім!

Ми виготовляємо під замовлення дерев'яні шпоновані міжкімнатні двері з облицюванням натуральним шпоном цінних порід дерева.  Кожні наші двері мають спеціальний прошарок з МДФ, що перешкоджає розтріскуванню та відслоюванню шпону.  Застосовуна нами ТЕХНОЛОГІЯ, дозволяє зберегти більшість достоїнств - дверей, виконаних з дерева цінних порід, і позбутися від багатьох їх недоліків.  Зокрема вони виглядають так само, як виглядали б, натуральні міжкімнатні двері, зроблені з цих порід дерева.  Також стійкі до подряпин та іншим незначним механічних впливів, так як поверхневий шар шпону, як би армує м'яку поверхню сосни та МДФ.  Але в той же час, вони порівняно легше (1,5 - 2 рази) і набагато дешевше (2 - 3) рази.

Вибираючи шпоновані двері - вибирайте якість. Якщо Ви купуєте виріб нашого виробництва, то можете бути впевнені, що при виготовленні дотримувалися всі необхідні сучасні технології, і двері прослужить Вам довгі роки.

У нас Ви можете - замовити виготовлення під замовлення шпонованих дверей

по Вашим размірам, вибравши модель по нашому КАТАЛОГУ, виконані з застосуванням самого високоякісного шпону. Можливий вибір з більш ніж 20 видів текстур і відтінків шпону - вибілений дуб, венге, палісандр, зебрано, ебен, меранті і т.д.

Базові кольори:

УВЕЛИЧИТЬ

Вишня

УВЕЛИЧИТЬ

Дуб

УВЕЛИЧИТЬ

Бук

УВЕЛИЧИТЬ

Ясен

УВЕЛИЧИТЬ

Клен

УВЕЛИЧИТЬ

Кото

УВЕЛИЧИТЬ

Меранті

УВЕЛИЧИТЬ

Вільха

УВЕЛИЧИТЬ

Сапелі

УВЕЛИЧИТЬ

Тік

УВЕЛИЧИТЬ

Венге

УВЕЛИЧИТЬ

Зебрано

УВЕЛИЧИТЬ

Горіх

УВЕЛИЧИТЬ

Ебен

УВЕЛИЧИТЬ

Палісандр Мексика

УВЕЛИЧИТЬ

Палісандр Сантос

Шпоном називаються тонкі листи натуральної деревини. Вони використовуються, головним чином, у виробництві фанери, а також для виготовлення столярних та інших виробів. Шпон, що застосовується для виготовлення міжкімнатних дверей, може бути двох видів: знятий вздовж волокон або поперек волокон. Від способу зняття шпону залежить його малюнок. Шпон, знятий <впоперек> зазвичай трохи дорожче.

При бажанні будь-який шпон перед лакеровкой можна затоніровать в будь-який відтінок, зберігаючи при цьому текстуру дерева. Лакове покриття, крім декоративної функції, має великий практичний сенс. З одного боку, воно перешкоджає проникненню вологи в дверне полотно і, як наслідок, його розбуханню, а з іншого боку, запобігає пересиханню дерева при низькій вологості в приміщенні.

Відмітною особливістю шпонованих міжкімнатних дверей є висока ступінь міцності і стабільність конструкції, що підлягає менше у порівнянні з суцільно-масивними дверима, впливам вологості і температури.

Всі двері виготовляються за індивідуальними розмірами замовника під конкретні отвори. Також, за бажанням замовника, ми можемо запропонувати дверні коробки різної ширини.

Будь-які міжкімнатні двері можуть бути встановлені як розсувні, за допомогою спеціальної розсувний системи.

Телефони у Києві: 067-234-06-90, 050-927-64-34

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

ЧИЩЕННЯ ДВЕРЕЙ

Знаючи, якої праці варто виготовити двері з масиву, треба відповідально підходити до догляду за ними. Для чищення дерев'яних дверей варто застосовувати тільки спеціальні речовини, забувши про існування звичайних миючих засобів і порошків. При появі незначних дефектів покриття, наприклад у вигляді подряпин, використовується особлива обробка (зашкуріваніе і втирання полірувального воску), це дозволить повернути минулі блиск і однорідність дверної поверхні.

Типи дверей та їх відмінності.

Мета цієї публікації - зорієнтувати покупця і направити його на вірний курс серед океану дверей. В існуючому сьогодні достатку дуже легко заплутатися. ДОКЛАДНІШЕ..

Міжкімнатні двері, в запитаннях і відповідях

На якому етапі ремонту (оздоблювальних робіт) рекомендується встановлювати двері? Чи можливе виготовлення дверей нестандартних розмірів? ДОКЛАДНІШЕ...

Масив, шпон, ДСП, МДФ - що краще?

Натуральні матеріали - будь-то дерево, камінь, глина або метал завжди були, є і будуть залишатися найбільш привабливим, бажаними і найбільш сприятливими для людини. Поява ж та інтенсивне використання нових синтетичних матеріалів при випуску будь-яких предметів інтер'єру, дверей або меблів пов'язано з рядом факторів. ДОКЛАДНІШЕ...

Інструкція вибору якісних дверей

Міжкімнатні двері - один з головних елементів інтер'єру. Вони повинні поєднувати в собі високу якість і досконалий дизайн. Використання дорогого ексклюзивного скла додає двері вишуканість та неповторність. Для того щоб Ви могли грамотно визначити якість дверей, ми розробили Інструкцію, яка допоможе відрізнити якісні міжкімнатні двері від неякісних.. ДОКЛАДНІШЕ...

Правила догляду за дерев'яними дверима.

Двері є таким же важливим компонентом оздоблення приміщення, як і меблі, та потребують простого і періодичного обслуговування, щоб їхній зовнішній вигляд зберігався довгі роки, радуючи Ваші очі... ДОКЛАДНІШЕ...

Двері - візитна картка вашої оселі.

Важливою деталлю з точки зору дизайнерського рішення інтер'єру дому чи квартири та досягнення загальної комфортності, є внутрішні двері... ДОКЛАДНІШЕ...

На нашому сайті шукають: двері у Києві на замовлення, дизайн дверей, установка дверей у Києві, установка міжкімнатнихдверей у Києві, дерев'яні сходи, дерев'яні меблі, дерев'яні кроваті, ліжка з дерева, виготовлення дверей у Києві, шпоновані двері у Києві, виробництво дверей Київ, виробництво міжкімнатних дверей Київ, виробництво шпонованих дверей Київ, дерев'яні міжкімнатні двері у Києві, продаж дверей, продаж міжкімнатних дверей Київ, продаж міжкімнатних деревянных дверей, замовлення шпонованих дверей у Києві, дизайн дверей Київ, эскіз дверей, масивна дошка пола, дубовый паркет у кєїві, паркет из натурального дуба, двері з дуба, двері з вільхи, двері з масиву дуба, двері з ясена, дубові двері