dveri-master.kiev.ua
(067)2340690 (050)9276434
dveri-vikna@i.ua
 

Меблі для кухні з масиву натурального дерева

З початку свого існування людина прагне до комфортного життя, в якому особливе місце займають кухонні меблі. Але не дивлячись на розвиток технологій та дизайну, людству поки так і не вдалося створити матеріал, що перевершує за своїми властивостями і красі натуральне дерево. Тому меблям з натурального масиву, як правило, віддається перевага в сучасних суспільних і приватних інтер'єрах. Про кухонні меблі з натурального дерева, можна сказати: вони красиві, благородні, готові стати вірною супутницею на багато років і при цьому навіть з часом не втратити своєї чарівності, з ними комфортно і легко жити. Про нашу продукції можна сказати коротше - це ідеальні меблі для реального життя!

Обідні столи з натурального дерева

Вибираючи обідній стіл, перш за все, потрібно визначитися, де він буде знаходитися. Якщо стіл буде розміщатися на невеликій кухні, краще обрати дерев'яний розкладний стіл, за яким можуть розміститися всі члени родини, а при нагоді, і гості.
Якщо ж обідній стіл буде знаходитися в просторій кухні або їдальні, можете вибирати добротний виріб, яке не тільки доведеться вам по смаку, але й прекрасно доповнить інтер'єр. Чудова альтернатива - це великі круглі столи або столи овальної форми. За таким столом гості дому та члени сім'ї завжди будуть сидіти обличчям один до одного, що допоможе підтримувати приємну атмосферу протягом всієї трапези. Дерев'яний стіл може бути також показником статусу свого власника. В першу чергу це стосується столів з цінних порід деревини.

Пропонуємо виготовлення на замовлення кухонних меблів для кухні з масиву натурального дерева

Стіл 760*1440*740 + 6 стільців з Ясеня Стіл розсувний Стіл розсувний з Ясеня
Стіл 760*1440*740 + 6 стшльців з Ясеня

ціна комплекту 5000 грн.

Стіл розсувний з Ясеня розміри: 760*1050*1400

ціна 2200 грн.

Стіл розсувний з Ясеня розмери: 760*1600*800

ціна - 2400грн

Стільці з натурального масиву Ясеня

Відмінною рисою кухонних стільців завжди була простота і практичність. В даний час серед кухонних стільців визначилося два підвиди: кухонні стільці для кухні та кухонні стільці для їдалень. Кухонні стільці для кухні мають більш простий дизайн і жорсткі сидіння. Кухонні стільці для столових відрізняють більш м'яке сидіння і більше мудрий дизайн.

деревянный стул

Стрункий, витончений стілець для кухні або вітальні з м'яким сидінням і високою спинкою, виготовляється з масиву ясеня.

ціна 950 грн

стул деревянный

Сучасний, дерев'яний стілець. Його відрізняє витончене-вигнуті передні ніжки і дерев'яна спинка, а м'яке сидіння так і манить присісти,. Виготовляється з масиву ясеня

ціна 1000 грн.

стул из ясеня

Цей кухонний дерев'яний стілець чудово впишеться в інтер'єр. Стане зручним помічників для прийому їжі, виготовляється з масиву ясеня.

ціна 1200 грн.

деревянный стул

Дерев'яний стілець для оформлення інтер'єру як міської квартири, так і заміського будинку. Він несе відчуття комфорту і стійкості, виготовляється з масиву ясеня.

ціна 1000 грн.

деревянный стул

Гарний, добротний стілець з дерева буде улюбленим предметом меблів для мешканців як вітальні так і кухні. виготовляється з масиву ясеня

ціна 1000 грн.

деревянный стул

Недорога якісна модель, яка добре підійде для літнього кафе, бару, кухні, виготовляється з масиву ясеня.

ціна 850 грн.

Можливо індивідуальне виготовлення по ескізам або кресленнях замовника

Замовити дерев'яні меблі в Києві можна за тел: 067-234-06-90, 050-927-64-34.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Натуральні матеріали

Скільки слугуватимуть меблі, виготовлені з високоякісного масиву дуба або ясена? Питання риторичне, бо за своїми властивостями ці матеріали перевершують більшість інших. Щоб зберегти його природні якості на довгий час і при цьому зберегти суворі екологічні норми, для обробки поверхонь ми застосовуємо лаки і фарби - з мінімальним вмістом формальдегіду.

Використання сучасного устаткування для обробки масиву цінних порід дерев дозволяє створювати продукт, який відповідає суворим стандартам якості.

Колір дерев'яних меблів

Широка колірна гамма високоякісних лаків, якими покривається вся поверхня меблевих елементів, назавжди змінює стереотипное уявлення про меблі з масиву, як про «класично-нудні». Яскраві, соковиті, насичені тони, або, навпаки, ніжні, пастельні, майже білі - з нами будь-яка дизайнерська задумка може бути втілена в дереві.

На нашому сайті шукають: двері у Києві на замовлення, дизайн дверей, установка дверей у Києві, установка міжкімнатнихдверей у Києві, дерев'яні сходи, дерев'яні меблі, дерев'яні кроваті, ліжка з дерева, виготовлення дверей у Києві, шпоновані двері у Києві, виробництво дверей Київ, виробництво міжкімнатних дверей Київ, виробництво шпонованих дверей Київ, дерев'яні міжкімнатні двері у Києві, продаж дверей, продаж міжкімнатних дверей Київ, продаж міжкімнатних деревянных дверей, замовлення шпонованих дверей у Києві, дизайн дверей Київ, эскіз дверей, масивна дошка пола, дубовый паркет у кєїві, паркет из натурального дуба, двері з дуба, двері з вільхи, двері з масиву дуба, двері з ясена, дубові двері